fbpx

O iNWestycji

Kamienica Zamkowa nad Wisłą

Najnowsza inwestycja Kamienica Zamkowa to nowoczesne luksusowe apartamenty na sprzedaż, położone w samym sercu Bulwaru Nadwiślańskiego w Tczewie.

Atrakcyjna lokalizacja z zachwycającym widokiem na Wisłę oraz na zabytkowe Mosty Tczewskie nadaje tej inwestycji prestiżowego charakteru.

Kamienica Zamkowa wielorodzinny 4-piętrowy prestiżowy budynek, oferujący pięć klatek i 136 zróżnicowanych apartamentów o powierzchniach od 25m2 do 219m2

Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne tarasy lub loggie zapewniające piękne widoki, a w kondygnacji pierwszego piętra dostęp do ogródka w formie Patio.

W każdej klatce na dwóch ostatnich ostatnich kondygnacjach zaprojektowane są mieszkania dwupoziomowe, natomiast parter jest przeznaczony na lokale usługowe.

To są jedne z wielu zalet wyróżniających naszą inwestycję klasy Premium, dające gwarancję satysfakcji najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Kamienica Zamkowa nad Wisłą

Mieszkania wyróżniają przestronne i jasne wnętrza, w których poczujesz się wyjątkowo każdego dnia. Budynek to ciekawa i nowoczesna w formie architektura, doskonale wpisująca się w otoczenie. Wykonany jest z najwyższej klasy materiałów jak np. szklane balustrady, naturalny kamień. Zaprojektowane i wykończone z dbałością o szczegóły części wspólne budynku, będą wyposażone w nowe technologie – zobacz wizualizacje.

Dodatkowo oferujemy w każdej klatce dwukondygnacyjny parking podziemny z myjnią, cichobieżne windy skomunikowane z halą garażową z dodatkową opcją bezpośredniego wyjścia z windy do mieszkań przyległych do szybu dzięki karcie VIP.

Lokalizacja: Tczew, Bulwar Nadwiślański

Metraże:

od 25m2 do 219m2

Liczba mieszkań:

120

Liczba miejsc postojowych:

136

Naziemne kondygnacje:

4

Hala garażowa:

TAK

Komórki lokatorskie:

TAK

Windy:

TAK

Mieszkania pod klucz:

TAK

Przestronne balkon/ loggie:

TAK

Inne udogodnienia:

Ogród w centrum miasta w formie patio, myjnia samochodowa w hali garażowej, place zabaw, lokale usługowe na parterze

Lokalizacja

Gdzie jesteśmy?

Kamienica Zamkowa usytuowana jest w centralnym pukncie miasta Tczewa, przy ulicy Zamkowej nad Wisłą.Ta okolica jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych części miasta, znajduje się w sąsiedztwie Starego Miasta i jego najważniejszych zabytków. Cała Inwestycja znajduje się w bezpośrednim dostępie do komunikacji miejskiej, zapewniając tym samym możliwość dotarcia do wszystkich części miasta.

Serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie dla celów realizacji usług, celów analitycznych oraz w celu wyświetlania reklam dostosowanych do Państwa preferencji. Korzystając z serwisu internetowego wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookie zainstalowanych w Państwa przeglądarkach internetowych. W przeciwnym wypaku prosimy opuścić stronę. Więcej o tej technologii mogą Państwo przeczytać w naszej Polityce Prywatności