Kamienica Zamkowa nad Wisłą

Najnowsza inwestycja Kamienica Zamkowa to nowoczesne luksusowe apartamenty na sprzedaż, położone w samym sercu Bulwaru Nadwiślańskiego w Tczewie.

Atrakcyjna lokalizacja z zachwycającym widokiem na Wisłę oraz na zabytkowe Mosty Tczewskie nadaje tej inwestycji prestiżowego charakteru.

Kamienica Zamkowa wielorodzinny 5-piętrowy prestiżowy budynek, oferujący pięć klatek i 136 zróżnicowanych apartamentów o powierzchniach od 25m2 do 219m2

Wszystkie mieszkania wyposażone są w przestronne tarasy lub loggie zapewniające piękne widoki, a w kondygnacji pierwszego piętra dostęp do ogródka w formie Patio.

W każdej klatce na dwóch ostatnich ostatnich kondygnacjach zaprojektowane są mieszkania dwupoziomowe, natomiast parter jest przeznaczony na lokale usługowe.

To są jedne z wielu zalet wyróżniających naszą inwestycję klasy Premium, dające gwarancję satysfakcji najbardziej wymagającym mieszkańcom.

Kamienica Zamkowa nad Wisłą

Mieszkania wyróżniają przestronne i jasne wnętrza, w których poczujesz się wyjątkowo każdego dnia. Budynek to ciekawa i nowoczesna w formie architektura, doskonale wpisująca się w otoczenie. Wykonany jest z najwyższej klasy materiałów jak np. szklane balustrady, naturalny kamień. Zaprojektowane i wykończone z dbałością o szczegóły części wspólne budynku, będą wyposażone w nowe technologie – zobacz wizualizacje.

Dodatkowo oferujemy w każdej klatce dwukondygnacyjny parking podziemny z myjnią, cichobieżne windy skomunikowane z halą garażową z dodatkową opcją bezpośredniego wyjścia z windy do mieszkań przyległych do szybu dzięki karcie VIP.

Lokalizacja: Tczew, Bulwar Nadwiślański

Edytuj
Dane
Metraże od 25m2 do 219m2
Liczba mieszkań 120
Liczba miejsc postojowych 136
Naziemne kondygnacje 5
Hala garażowa TAK
Komórki lokatorskie TAK
Windy TAK
Mieszkania pod klucz TAK
Przestronne balkon/ loggie TAK
Inne Ogród w centrum miasta w formie patio, myjnia samochodowa w hali garażowej,
place zabaw, lokale usługowe na parterze

Nasza inwestycja

Kamienica Zamkowa to nowoczesny apartamentowiec z halą garażową i częścią usługową, usytuowany w jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Tczewie. Bliskość centrum miasta, sąsiedztwo Bulwaru Nadwiślańskiego wraz z naszą dbałością o architekturę i wykończenie, nadaje tej inwestycji wyjątkowy charakter…