fbpx

O Firmie

Przedsiębiorstwo Produkcyjno — Usługowe ‚RESTEKS” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstało w czerwcu 1991 roku. Siedziba firmy znajduje się w Tczewie przy ul. Malinowskiej 11
Od początku działalności Spółka zajmuje się budownictwem mieszkaniowym. W początkowym okresie były to domy jednorodzinne, a od 1993 roku w miarę nabierania doświadczenia w tej dziedzinie firma zajmuje się, wznoszeniem budynków mieszkalnych wielorodzinnych.

RESTEKS DOM

Dotychczas Inwestorami, dla których firma prowadziła budowy były Spółdzielnia Mieszkaniowa „Stare Przedmieście” i najstarsza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tczewie znajdująca się przy Alei Zwycięstwa, TBS Pruszcz Gdański oraz Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Oddział w Gdyni. W roku 1999 powstaje firma RESTEKS DOM i na jesieni Spółka rozpoczyna budowę pierwszego własnego budynku wielorodzinnego na osiedlu Bajkowym, powiększając liczbę firm deweloperskich działających na terenie Tczewa.

Od 2000 do 2015 roku firma RESTEKS DOM wzniosła 23 budynki mieszkalne wielorodzinne spełniając marzenia o własnym M ponad 700 rodzin.
Po zmianach w 2013 r. jedynym właścicielem firmy RESTEKS pozostał Tadeusz Grześkowiak.

Najważniejsze realizacje

W 2015 roku a zlecenie Gminy Tczew firma zrealizowała budowę budynku użyteczności publicznej — Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Park Szpęgawa w miejscowości Szpęgawa. Kontynuując współpracę z Gminą Tczew obecnie firma prowadzi rozbudowę Szkoły Podstawowej w miejscowości Miłobądz. Jednocześnie firma Resteks wykonała rozbudowę Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie. Resteks byt głównym wykonawca rozbudowy Szpitala Tczewskiego (odział sterylizacji, izba przyjęć, bloki operacyjne, oddział anestezjologi i intensywnej terapii). W tym samym roku na zlecenie Szpitali Tczewskich rozpoczęliśmy remont i rozbudowę Oddziału Pediatrii w Tczewie.

Serwis internetowy wykorzystuje pliki cookie dla celów realizacji usług, celów analitycznych oraz w celu wyświetlania reklam dostosowanych do Państwa preferencji. Korzystając z serwisu internetowego wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie plików cookie zainstalowanych w Państwa przeglądarkach internetowych. W przeciwnym wypaku prosimy opuścić stronę. Więcej o tej technologii mogą Państwo przeczytać w naszej Polityce Prywatności