Firma NONO oferuje kompleksową usługę sprzątania wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych.

Nawet najbardziej nowoczesne budynki mieszkalne nie spełnią swojej roli, jeśli będą zaniedbane czy brudne. Całościowe sprzątanie obiektów mieszkalnych i posesji realizujemy stosując najwyższej jakości środki czyszczące. Przy pomocy naszych działań zapewniających kompleksowe usługi sprzątające, stwarzamy sprzyjające warunki do życia, wypoczynku i relaksu dla mieszkańców osiedli mieszkaniowych. Na bieżąco dbamy o czystość klatek schodowych. Utrzymujemy stały kontakt z administracjami osiedli oraz prowadzimy nadzór nad wykonywanymi pracami, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania Klienta. W celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców odśnieżamy chodniki i parkingi.

Cechuje nas elastyczność. Dostosowujemy się indywidualnie do potrzeb Klienta. W wykonywanej pracy obca jest nam rutyna, zawsze dbamy o zadowolenie Klienta.

Wycenę usługi stanowią takie wytyczne jak : częstotliwość prac, jej zakres, jak i powierzchnia. Cieszymy się bardzo dobrą opinią i posiadamy rekomendacje od bardzo wielu zadowolonych partnerów biznesowych.

Zapraszamy do współpracy.